. فوم بتن کیان، شرکت فوم بتن کیان، فوم بتن، کف سازی، Foambeton، کیان - کفسازی طبقات

کفسازی طبقات

- علت کفسازی با فوم بتن

به دليل وزن مخصوص پایین فوم بتن و آسان بودن تهيه آن مي توان کف تمامي طبقات را بعد از اتمام کارهاي تاسيساتي با آن پوشانده و بلافاصله عمليات بعدي را مستقيما روي آن انجام داد. سيال بودن فوم بتن  باعث مي شود تمامي درزهاي موجود در ساختمان را پر کرده و سطحي صاف ويکنواخت را ايجاد کند.

یکی ازنکات مهم در مورد فوم بتن زود خشک شدن آن است که این امر موجب تسریع فرآیند کار شده و باعث صرفه جویی در نیروی کار، زمان و از همه مهم تر هزینه ها می شود.

فوم بتن یک محصول سیال با چگالی مناسب برای شکل پذیری بعد از اجراء در محل می باشد هم چنین سرعت بالای اجراء و تخلیه حجم بالا در محل کمک می کند تا نیازی به ماهیچه کشی نباشد.

- عملیات اجرایی قبل از شیب بندی پشت بام

در مرحله اول پیشنهاد ما به کارفرمایان این است که کف محل مورد نظر خود جهت کفسازی را تمیز کنند. وجود هرگونه ضایعات، نخاله و گچ سبب اختلال در پروسه کاری می شود. به طور مثال وجود گچ در کف طبقات موجب پوکی بتن می شود زیرا گچ آب موجود در فوم بتن را کاملا به خود جذب می کند.

کروم بندی امری ضروری در کف سازی به وسیله فوم بتن است زیرا خط تراز شما را به ما می دهد. نحوه کروم بندی درطبقات  به سه  صورت انجام می گیرد.

کروم نقطه ای: برای فضاهایی که وسعت آن ها کمتر آز 10 مترمربع است.

کروم خطی: برای فضاهایی که وسعت آن ها بین 10الی 15 مترمربع است. 

کروم عنکبوتی: برای فضاهایی که وسعت ان ها بیش از 15مترمربع است و شیب بندی برای ما مورد اهمیت است.

در مجموع کفسازی به روش فوم بتن برای فضاهایی که بیشتراز 5سانتی متر عمق دارند مقرون به صرفه است.

- علت همکاری با فوم بتن کیان

فوم بتن کیان یکی از قدیمی ترین مجری های فوم بتن در سطح شهر تهران است که با سابقه درخشان خود در زمینه پرکننده های سبک خوش درخشیده است.

شعار همیشگی این گروه کیفیت بالا کار است که در این چند سال به کارفرمایان ثابت شده است.