. فوم بتن کیان، شرکت فوم بتن کیان، فوم بتن، کف سازی، Foambeton، کیان - تعهد به اصول کیفیت

تعهد به اصول کیفیت

مدیران و کارکنان گروه فوم بتن کیان دوام و اعتلای خود را در داشتن سرزمینی آباد و توسعه‌یافته می‌دانند و از همین رو تمرکز خود را بر ارائه خدماتی کارآمد، با کیفیت عالی و بهره‌گیری از آخرین پیشرفت‌ها، دستاوردها و تکنولوژی‌های روز جهان قرار داده‌اند.

ما بر این باوریم که کارکنان و همکاران ما، تنها منابع انسانی نیستند، بلکه گنجینه‌های انسانی گروه بوده و رشد و توسعه سازمان به رشد فردی و گروهی آنان به عنوان عضوی از خانواده فوم بتن کیان بستگی دارد. از همین رو، احترام و مسئولیت‌پذیری، سخت‌کوشی و مشتری مداری به‌عنوان ارکان اساسی این گروه و ارزش‌های مشترک سازمان در همه رده‌ها، مورد تأکید و باور ما است.

ما به این اعتقاد داریم که خدمات ما ضمن ایجاد اشتغال و رونق روزافزون در صنعت ساختمان کشور، بناهایی ایمن‌تر، ،کاراتر، مطلوب‌تر و به صرفه‌تر را با رعایت کلیه ضوابط و استانداردهای بین‌المللی و برآورده کردن کلیه نیازها و انتظارات مشتریان به همراه خواهد داشت.

کیفیت در گروه فوم بتن کیان نه یک مزیت رقابتی، که یک الزام و اصل انکارناپذیر است و از همین روی، ما بر این باوریم که ارائه خدماتی با کیفیت برتر جهانی، کمترین مسئولیت و تعهد ما در قبال مشتریانمان است.

مشتریان ما نه تنها شرکا و مهم‌ترین سرمایه ما، بلکه مهم‌ترین دلیل وجود و فعالیت ما درزمینه فوم بتن  محسوب می شوند و از همین روی، دستیابی به حداکثر رضایتمندی و خشنودی آنان، مهم‌ترین وظیفه تک‌تک اعضای این گروه محسوب می‌شود.

احترام به یکدیگر، مشارکت همگانی در تصمیمات مدیریتی و اجرایی، بهره‌مندی مشترک از مواهب و سودآوری این گروه و صیانت از ابزارهای تولید و منابع سازمان، از جمله ارزش‌هایی است که به خوبی در کلیه سطوح شرکت پیاده سازی و نهادینه شده است.

رویکرد ما در نظام بازاریابی و فروش، رویکردی مشتری محور (Customer Centric) است و بر این اساس معتقدیم که  می‌بایست راهکارهایی ارزش‌آفرین و مقرون‌به‌صرفه را به مشتریان خود ارائه نموده و ضمن کاهش هزینه‌ها و بهای تمام شده استفاده از خدمات، سهولت دست‌یابی به آخرین پیشرفت‌ها در صنعت ساختمان را نیز برای آنان فراهم آوریم. در همین حال، بر این باوریم که ایجاد ارتباطی هدفمند، پایدار و تعهد محور میان ما و مشتریان ما، ماندگارتر از هر شعار و وعده تبلیغاتی خواهد بود و برای تحقق آن ضمن به‌کارگیری کارشناسان و متخصصین متعهد، فرهنگ سازمانی خود را بر تکریم مشتریان استوار کرده‌ایم.