. فوم بتن کیان، شرکت فوم بتن کیان، فوم بتن، کف سازی، Foambeton، کیان - درباره ما

درباره ما

گروه فوم بتن کیان از سال 1390 شروع به تحقیقات در مورد صنعت فوم بتن نموده است و با توجه به نیاز امروز کارفرمایان وشرکت‌های ساختمانی و عمرانی با عزمی راسخ در سال 1391 به عنوان اولین مشاور فوم بتن در شهر بزرگ تهران شروع به فعالیت کرده است.

گروه فوم بتن کیان با اجرای انواع پروژه‌های مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی تجربه کافی در امر کفسازی طبقات و شیب بندی پشت بام بدست آورده است. همچنین این گروه در سال 1392 شروع به تحقیقات و اجرای پروژه‌هایی با عنوان "تزریق فوم بتن" و یا "پرکننده بتن سبک" نموده است. تزریق فوم بتن اولین بار توسط این گروه در پروژه‌ای با هدف پر کردن درز انقطاع و در پروژه‌ای دیگر با تزریق فوم بتن در دیوار حائل بین گودبرداری و خیابان اصلی  اجرا شده است. پس از این تجربه بزرگ که به پشتوانه توان متخصصین علمی و اجرایی این گروه صورت گرفت توانستیم در پروژه ملی پرکننده چاه‌های آب و فاضلاب شهر تهران خوش بدرخشیم و به عنوان یکی از قویترین مجری‌های پرکننده آب و فاضلاب از سوی انجمن بتن سبک سلولی ایران شناخته شویم. امروز نیز با همکاری شرکت مادر تخصصی مترو تهران و قرارگاه خاتم الانبیاء دست به اجرای پروژه‌های بزرگی مانند تزریق در پروژه‌های مترو شهری و راهسازی نموده است.

با لطف و عنایت ایزدمنان توانستیم پس از 5سال تلاش بی وقفه و مجاهدانه و همچنین کادری متخصص و مجرب، نامی نیک در ذهن کارفرمایان از خود به جای بگذاریم.

پیام مدیر عامل

مدیریت فوم بتن کیان مفتخر است که توانسته اعتماد کارفرمایان، مشاوران و پیمانکاران محترم در عرصه ساخت و ساز پروژه‌های عمرانی در شهر بزرگ تهران، لواسانات و کرج را جلب نماید. این گروه با شعار "افتخار ما، کیفیت ما" خود را متعهد در جهت ارتقاء و رشد این صنعت در تمام زمینه‌های علمی و عملی می‌داند.

مدیریت و کارکنان این شرکت با توجه آگاهانه به توسعه پایدار و تعالی سازمانی؛ تلاش دارند تا پرانگیزه و استوارتر از گذشته، همچنان مطمئن و سنجیده گام بردارند. کیفیت مطلوب و هزینه معقول در زمان مناسب، تعریفی است که ما از انجام پروژه داریم.

چشم انداز

ما با هدفی بزرگ و راسخ بر آنیم که با تلاشی برنامه ریزی شده، به عنوان خوشنام ترین و با کیفیت ترین گروه فوم بتن در تهران و همچنین کشور، از طریق ایجاد اجرای انواع پروژه های ساختمانی با کیفیت غیرقابل رقابت و فراتر از انتظار، اعتماد و رضایت مشتریانمان را حاصل کنیم و در مقام یکی از ده  برند فوم بتن در شهر تهران و همچنین ایران ایفای نقش نماییم و در صنعت ساختمان خوش بدرخشیم.

تبديل شدن به يكي از معتبرترين پيمانكاران در اجراي پروژه‌هاي كلان و مهم زيربنايي كشور و منطقه بر پايه كسب موقعيت رهبري در پروژه هاي كليد در دست از اهداف بزرگ ماست.

ارزش های محوری

ما یک گروه ساختمانی ارزش محور هستیم. این برای ما به این معناست که همیشه منافع ما در گروه ایجاد رضایتمندی و بهره مند شدن از کیفیت بالای خدمات برای مشتریان است و کاملاً بر اساس دید  برد – برد عمل می کنیم؛ ما متعقدیم که با کیفیت بالاتر و خدمات بهتر، برای مشتریان ارزش بیشتری آفریده و با این هدف خود را متعهد به کسب رضایت مشتریان می‏دانیم.

ما همواره به تفکر و رفتار حرفه ای پایبندیم؛ ارائه خدمات با کیفیت جهانی نیازمند بهره‏مندی از بهترین افراد با تجربه و کارآمد است. این به بدین معناست که تکیه این گروه بر آن است که از افراد هوشمند و مجرب استفاده کند. هیچ چیزی حتی بالاترین سرمایه‏ ها نمی‏تواند جایگزین دانش و تجربیات منابع انسانی گردد.

ما معتقدیم یادگیری و دانش محوری در ابعاد فردی و سازمانی یک باور و نوآوری مستمر یک ارزش ویژه است.

ما با اعتقاد به مسئولیت‏های اجتماعی و توسعه پایدار، خود را نسبت به جامعه متعهد می‏دانیم.

تعهد به اصول کیفیت

مدیران و کارکنان گروه فوم بتن کیان دوام و اعتلای خود را در داشتن سرزمینی آباد و توسعه‌یافته می‌دانند و از همین رو تمرکز خود را بر ارائه خدماتی کارآمد، با کیفیت عالی و بهره‌گیری از آخرین پیشرفت‌ها، دستاوردها و تکنولوژی‌های روز جهان قرار داده‌اند.

ما بر این باوریم که کارکنان و همکاران ما، تنها منابع انسانی نیستند، بلکه گنجینه‌های انسانی گروه بوده و رشد و توسعه سازمان به رشد فردی و گروهی آنان به عنوان عضوی از خانواده فوم بتن کیان بستگی دارد. از همین رو، احترام و مسئولیت‌پذیری، سخت‌کوشی و مشتری مداری به‌عنوان ارکان اساسی این گروه و ارزش‌های مشترک سازمان در همه رده‌ها، مورد تأکید و باور ما است.

ما به این اعتقاد داریم که خدمات ما ضمن ایجاد اشتغال و رونق روزافزون در صنعت ساختمان کشور، بناهایی ایمن‌تر، ،کاراتر، مطلوب‌تر و به صرفه‌تر را با رعایت کلیه ضوابط و استانداردهای بین‌المللی و برآورده کردن کلیه نیازها و انتظارات مشتریان به همراه خواهد داشت.

کیفیت در گروه فوم بتن کیان نه یک مزیت رقابتی، که یک الزام و اصل انکارناپذیر است و از همین روی، ما بر این باوریم که ارائه خدماتی با کیفیت برتر جهانی، کمترین مسئولیت و تعهد ما در قبال مشتریانمان است.

مشتریان ما نه تنها شرکا و مهم‌ترین سرمایه ما، بلکه مهم‌ترین دلیل وجود و فعالیت ما درزمینه فوم بتن  محسوب می شوند و از همین روی، دستیابی به حداکثر رضایتمندی و خشنودی آنان، مهم‌ترین وظیفه تک‌تک اعضای این گروه محسوب می‌شود.

احترام به یکدیگر، مشارکت همگانی در تصمیمات مدیریتی و اجرایی، بهره‌مندی مشترک از مواهب و سودآوری این گروه و صیانت از ابزارهای تولید و منابع سازمان، از جمله ارزش‌هایی است که به خوبی در کلیه سطوح شرکت پیاده سازی و نهادینه شده است.

رویکرد ما در نظام بازاریابی و فروش، رویکردی مشتری محور (Customer Centric) است و بر این اساس معتقدیم که  می‌بایست راهکارهایی ارزش‌آفرین و مقرون‌به‌صرفه را به مشتریان خود ارائه نموده و ضمن کاهش هزینه‌ها و بهای تمام شده استفاده از خدمات، سهولت دست‌یابی به آخرین پیشرفت‌ها در صنعت ساختمان را نیز برای آنان فراهم آوریم. در همین حال، بر این باوریم که ایجاد ارتباطی هدفمند، پایدار و تعهد محور میان ما و مشتریان ما، ماندگارتر از هر شعار و وعده تبلیغاتی خواهد بود و برای تحقق آن ضمن به‌کارگیری کارشناسان و متخصصین متعهد، فرهنگ سازمانی خود را بر تکریم مشتریان استوار کرده‌ایم